Barnaverndartænastan

Barnaverndartænastan við Skálafjørðin fevnir um Runavíkar-, Nes- og Sjóvar kommunu.

Barnaverndartænastan við Skálafjørðin
Mýravegur 26
620 Runavík

Tel: 41 70 90 (svarar frá kl. 9.00 – 15.00 gerandisdagar)
Vakttelefonin: 23 70 90 (svarar gerandisdagar eftir kl. 15.00, og í vikuskiftunum)
Teldupostur: barnavernd@runavik.fo 

Umboð fyri Runavíkar kommunu
 - Lis Sørensen
 - Hendrik Olsen

Starvsfólk

Jenny Petersen, leiðari
jenny@runavik.fo 
41 70 96

Ninna Vatnhamar Olsen, sosialráðgevi
ninna@runavik.fo
41 70 97

Hanna Krista Poulsen, sosialráðgevi (farloyvi)
hannakrista@runavik.fo 
41 70 98

Malan Kjærbo, sosialráðgevi
malank@runavik.fo
41 70 99

Ása Hansen, sosialráðgevi
asa@runavik.fo 
41 70 93

Edit Fríðheim, sosialráðgevi
edit@runavik.fo
41 70 91

Anna Elisabeth Iversen, sálarfrøðingur
annae@runavik.fo
41 70 95

Jenny Danielsen, skrivari
jennyd@runavik.fo 
41 70 10