HEIM
22.10.2020

Valevnislistar til býráðsvalið í Runavíkar kommunu

Hesir vallistar eru komnir inn til býráðsvalið í Runavíkar kommunu, og eru góðkendir
av valnevndini.
 

 

Listi A
nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Elin Klein Joensen smoltrøktari Oyndarfjørður
2 Heri Sigurd Lamhauge kundaráðgevi Saltangará
3 Hilmar Sam Lamhauge Retail leiðari Glyvrar
4 Jastrid Weihe námsfrøðingur Runavík
5 John Andersen sølumaður Saltangará
6 Kaja Joensen kundaráðgevi Saltangará
7 Kristian Gaardbo goymslumaður Runavík
8 Lasse Klein roknskaparhaldari Saltangará
9 Rúni Jacobsen skipari Saltangará
10 Sonni Lamhauge Petersen skrivstovumaður Rituvík
11 Sæunn Ólavsdóttir Hansen leiðslufulltrúi, MHH Saltangará
12 Terje Beinar Vestergaard lærari Saltangará
13 Torbjørn Jacobsen borgarstjóri Glyvrar
14 Tóri Højgaard løgfrøðingur Rituvík
15 Vinjard Johansen sølustjóri Saltangará
 

 

Listi B
nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Petur Hansen grafikari Søldarfjørður
2 Elnar Rasmussen skrivstovumaður Søldarfjørður
3 Dávur Kunoy Høgnason stjóri Søldarfjørður
4 Faber Isaksen asfaltør Skipanes
5 Jytta Sundstein Nielsen elektrikari Søldarfjørður
6 Katrin Müller Absalonsen bankafólk Søldarfjørður
7 Álvur Elmarson Jacobsen lærari Søldarfjørður
 

 

Listi C
nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Arni Klein Abrahamsen roknskaparleiðari Skála
2 Bárður Kass Nielsen roknskaparleiðari Skála
3 Hans Jákup Johannesen stjóri Skála
4 Jonnhild Reynholdsdóttir tannrøktari Skála
5 Jóannes Prestá fíggjarleiðari Skála
6 Jørgin Thomsen stýrimaður Skála
7 Tórunn Weihe Steingrund lærari Skála
 

 

Listi D
nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Jógvan Andersen stjóri Skála
2 Harriet Olafsdóttir av Gørðum sjálvstøðug vinnurekandi Æðuvík
3 Annfinnur Garðalíð fakfelagsformaður Skála
4 Reidar Fríði Joensen handverkari Funningsfjørður
5 Jonhard Danielsen sjómaður Søldarfjørður
6 Margretha Højgaard Poulsen fyrisitingarstarvsfólk Runavík
7 Rósa Tyril Gaardlykke sjúkrarøktarfrøðingur Saltangará
8 Jan Nielsen krambafólk Saltangará
9 Pauli Poulsen formaður Skála
10 Aage Arnoldson fíggjarumsitari Glyvrar
 

 

 

 

 

Listi E
Valevnislisti til staðbundnu nevndina  "Elduvíkarnevndin" til  valið 10. november 2020
nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Annika Berg Høj lesandi Funningsfjørður
2 Hans Andrias Olsen dagstovnaleiðari Funningsfjørður
3 Marjun Brockie sølukvinna Funningsfjørður
4 Tórheðin í Dali rørleggjari Funningsfjørður
5 Dánjal Martin Hansen pensionistur Elduvík
 

 

 

 

Listi F
Valevnislisti til staðbundnu nevndina  "Funningsnevndin" til  valið 10. november 2020
nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Marjun Jofrid Elisa Juul Johannesen vaskifólk Funningur
2 Randi Bergljott Sunnuva Dam skrivstovukvinna Funningur
3 Óluva Fríða Christiansdóttir vaskifólk Funningur
 

 

 

 

Listi G
Valevnislisti til staðbundnu nevndina "Skálanevndin" til valið 10. november 2020
nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Bjørg Mikkelsen lívfrøðingur Skála
2 Nanna T. Jacobsen klinikkassistentur Skála
3 Jóhannus Kristmundsson Ph.D lesandi Skála
4 Tórleif J. Hansen sjálvstøðugur Skálafjørður
 

 

 

 

Listi H
Valevnislisti til staðbundnu nevndina  "Oyndarfjarðarnevndin" til  valið 10. november 2020
nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Sølvá Árnadóttir Vest smoltrøktari Oyndarfjørður
2 Mariann Lómstein Joensen lesandi Oyndarfjørður
3 Ingeborg Klein dagrøktari Oyndarfjørður
4 Ólavur Klein Olsen el-installatør Oyndarfjørður
 

 

 

 

Saltangará, tann 22. oktober 2020
Valnevndin fyri Runavíkar kommunu
Ragnar O. Sundstein, form.
Liljan Chung, næstforkv..
Beinta Olsen, skrivari