HEIM
Lurta

Runavíkar býráð

MyndNavnHeitiTelduposturBústaður
Torbjørn JacobsenBorgarstjóri
Fíggjarnevnd, formaður
tobbi@runavik.foGlyvrar
Kaja JoensenVaraborgarstjóri, Fíggjarnevnd, næstforkvinna
Byggi- og býarskipanarnevnd, næstforkvinna
kaja@runavik.foSaltangará
Terje B. VestergaardVinnu- og havnarnevnd, formaður
Fíggjarnevnd
Ítróttarnevnd
terje@runavik.foSaltangará
Jonhard DanielsenTøkni- og umhvørvisnevnd, næstformaður
Vinnu- og havnarnevnd, næstformaður
Trivnaðarnevnd
jonhard@runavik.foSøldarfjørður
Pauli PoulsenÍtróttarnevnd, formaður
Trivnaðarnevnd, næstformaður
Mentanarnevnd
paulip@runavik.foSkála
Sonni Lamhauge PetersenÍtróttarnevndsonni@runavik.foRituvík
Jonnhild ReynholdsdóttirTøkni- og umhvørvisnevnd, forkvinna
Byggi- og býarskipanarnevnd
jonnhildr@runavik.foSkála
Elin Klein JoensenMentanarnevnd, næstforkvinna
Vinnu- og havnarnevnd
Byggi- og býarskipanarnevnd
elin@runavik.foOyndarfjørður
Petur HansenMentanarnevnd, formaður
Tøkni- og umhvørvisnevnd
petur@runavik.foSøldarfjørður
Tóri HøjgaardByggi- og býarskipanarnevnd, formaður
Fíggjarnevnd
tori@runavik.fo

Rituvík
Sæunn Ó. HansenTrivnaðarnevnd, forkvinna
Byggi- og býarskipanarnevnd
Fíggjarnevnd
saunn@runavik.foSaltangará