HEIM
18.10.2016

Valevnislistar til býráðsvalið í Runavíkar kommunu

Hesir valevnislistar eru komnir inn til býráðsvalið í Runavíkar kommunu, og eru góðkendir av valnevndini.

 

Listi A

Valevnislisti til býráðsvalið 8. november 2016 í Runavíkar kommunu

 

nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Kristian Gaardbo sjúkraflutningsførari Runavík
2 Jónleyg Hammer námsfrøðingur Runavík
3 Selinda í Heiðunum tryggingarráðgevi Saltangará
4 Etly Nord Højgaard búskaparfrøðingur Rituvík
5 Andrias Jacobsen lærari Saltangará
6 Kári Egholm Jacobsen virkisleiðari Glyvrar
7 Rúni Jacobsen skipari Saltangará
8 Torbjørn Jacobsen borgarstjóri Glyvrar
9 Ørvur Joensen radiomekanikari Saltangará
10 Dan Lamhauge lærari Lamba
11 Arnfinn Langgaard sølumaður Saltangará
12 Sæunn Ó. Hansen læknaskrivari Saltangará
13 Helgi Lamhauge Petersen deildarstjóri Runavík
14 Jóhan Vest innkeypari Oyndarfjørður
15 Terje Beinar Vestergaard sølumaður Saltangará
 

 

Stillarar
1 Dan Højgaard sølumaður Rituvík
2 Kári P. Højgaard løgtingsmaður Saltangará
3 Kurt Andersen leiðandi montør Saltangará
4 Oddvør Marita Jacobsen pensionist Glyvrar
5 Rannvá Súsanna Debes fulltrúi Rituvík
6 Magnus Rasmussen løgtingsmaður Lamba
7 Mona Langgaard skrivstovufólk Saltangará
8 Hallbjørn Nielsen maskinsmiður Runavík
9 Poli Gaardbo sølumaður Runavík
10 Margreth á Líknargøtu hjálparfólk Saltangará
11 Gunnvá Sofía Kastalag námsfrøðingur Runavík
12 Jastrid Weihe leiðari Runavík
13 Hallur Knudsen elektrikari Saltangará
14 Mariann Lómstein Joensen dagrøktari Oyndarfjørður
15 Hjalmar Debes Joensen timburmaður Oyndarfjørður
16 Símun Jóannesarson Hansen fulltrúi Saltangará
17 Sofus T. Hansen bakarameistari Glyvrar
18 Ari Langgaard bankanæmingur Saltangará
19 Hanna Einarsson Nielsen heilsurøktari Saltangará
20 Jóna S. Højgaard heilsurøktari Saltangará
21 Lasse Klein meklari Saltangará
22 Stefan Johannes Nordendal heilsurøktari Søldarfjørður
23 Vilhelm Nielsen kt-tøkningur Saltangará
24 Nigro Bjarki Hermansen BA-lesandi Runavík
25 Oddfríður Gaardbo elektrikari Runavík
 

 

Listi B

Valevnislisti til býráðsvalið 8. november 2016 í Runavíkar kommunu

 

nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Anna Louisa Gaard sjúkrarøktarfrøðingur Skálafjørður
2 Annfinnur Garðalíð fakfelagsformaður Skála
3 Bárður Kass Nielsen løgtingsmaður Skála
4 Dan E. Pedersen timburmaður Skála
5 Hans Jákup Johannesen stjóri Skála
6 Janus Lyster Uldall pensionistur Skála
7 Jonnhild Reynholdsdóttir tannrøktari Skála
8 Nancy Poulsen leiðari Skála
9 Poul Eli Johannesen bussførari Skála
10 Pól Esper H. Hansen lærari Skálafjørður
11 Jógvan Andersen vinnurekandi Skála
 

 

Stillarar
1 Jógvan Næs postboð Skála
2 Hanus Hansen timburmaður Skálafjørður
3 Rógvi Alfredsson leiðari Skála
4 Elin Maria Bærentsen skrivstovukvinna Skála
5 Mariann Poulsen Garðalíð ergoterapeut Skála
6 Poul Jóhs. Reyná timburmaður Elduvík
7 Frida M. Reyná flakakvinna Elduvík
8 Frida Poulsen sjúkrahjálpari Skála
9 Sighvattur Sighvatsson vaktarmaður Skála
10 Eyðgerð Kristianssen lærari Skála
11 Súni S. Kristianssen fíggjarleiðari Skála
12 Asbjørn Mikkelsen menningarleiðari Skála
13 Arnstein A. Prestá sølumaður Skála
14 Petur Poulsen goymsluleiðari Skála
15 Tummas M. Jacobsen pensionist Skála
16 Súsanna F. Jacobsen húsmóðir Skála
17 Svend Højgaard bókavørður Skála
18 Heðin Poulsen byggifrøðingur Skála
19 Karl M. Rasmussen koyrilærari Skála
 

 

Listi C

Valevnislisti til býráðsvalið 8. november 2016 í Runavíkar kommunu

 

nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Jonhard Danielsen sjómaður Søldarfjørður
2 Faber Isaksen arbeiðsformaður Skipanes
3 Birita Hansen lesandi Søldarfjørður
4 Lea Wolles námsfrøðingur Søldarfjørður
5 Elnar Rasmussen sølumaður Søldarfjørður
6 Hanus I. Hansen sjómaður Søldarfjørður
 

 

Stillarar
1 Jóannes Djurhuus verkfrøðingur Søldarfjørður
2 Hilmar Johannesen vaktgangandi Søldarfjørður
3 Katrin Müller Absalonsen bankaatstøðingur Søldarfjørður
4 Petur H. J. Mikkelsen sjómaður Søldarfjørður
5 Anna M. Hentze lærari Søldarfjørður
6 Henning Bøgesvang prestur Søldarfjørður
7 Kári Thorsteinsson politistur Søldarfjørður
8 Morid Mikkelsen námsfrøðingur Søldarfjørður
9 Edvard Mikkelsen stjóri Søldarfjørður
10 Kára Magnussen kantinudama Søldarfjørður
11 Daniel Peter Lamhauge timburmaður Søldarfjørður
12 Carl F. Joensen byggifrøðingur Søldarfjørður
13 Magni Mikkelsen mekanikari Søldarfjørður
14 Josfrid Petrina Danielsen húsmóðir Runavík
15 Ólavur Asafsson Olsen stjóri Søldarfjørður
 

 

Listi D

Valevnislisti til staðbundnu nevndina "Skálanevndin" til valið 8. november 2016

 

nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Jonna Bech fótarøktari Skála
2 Heðin Poulsen byggifrøðingur Skála
3 Alma Hansen tannrøktari Skála
4 Reidar Fríði Joensen ambulansaførari Skála
5 Sonni Oddbjørn Johnsson arbeiðsmaður Skála
6 Tórleif J. Hansen sjálvstøðugur Skálafjørður
7 Nanna T. Jacobsen klinikkassistentur Skála
 

 

Stillarar
1 Frida Poulsen sjúkrahjálpari Skála
2 Annfinnur Garðalíð fakfelagsformaður Skála
3 Eyðgerð Kristiansen lærari Skála
4 Súni S. Kristiansen fíggjarleiðari Skála
5 Asbjørn Mikkelsen menningarleiðari Skála
6 Arnstein A. Prestá sølumaður Skála
7 Jonnhild Reynholdsdóttir tannrøktari Skála
8 Tummas M. Jacobsen pensionist Skála
9 Súsanna F. Jacobsen húsmóðir Skála
10 Mariann P. Garðalíð ergoterapeutur Skála
11 Magni T. Jacobsen arbeiðsmaður Skála
12 Bárður Kass Nielsen løgtingsmaður Skála
13 Karl M. Rasmussen koyrilærari Skála
14 Elin Maria Bærentsen skrivstovukvinna Skála
15 Nancy Poulsen leiðari Skála
 

 

Listi E

Valevnislisti til staðbundnu nevndina "Elduvíkarnevndin" til valið 8. november 2016

 

nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Eyðfinn Pattinson mekanikari Funningsfjørður
2 Sigmund Petur Hansen handverkari Funningsfjørður
3 Dánjal Martin Hansen pensionistur Elduvík
 

 

Stillarar
1 Sunleif Pattinson mekanikari Funningsfjørður
2 Heidi Samuelsen søluatstøðingur Funningsfjørður
3 Marjun Brockie sølukvinna Funningsfjørður
4 Simona Pattinson húsmóðir Funningsfjørður
5 Erling Joensen pensionist Elduvík
 

 

Listi F

Valevnislisti til staðbundnu nevndina "Elduvíkarnevndin" til valið 8. november 2016

 

nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Hans Pauli Hansen stjóri Funningsfjørður
2 Jona Michaelsen køkshjálp Funningsfjørður
 

 

Stillarar
1 John Kjeld stjóri Funningsfjørður
2 Anne Karin Kjeld psykoterapeut Funningsfjørður
3 Erik Kjeld lesandi Funningsfjørður
4 Liss Joan Hansen lesandi Funningsfjørður
5 Johanna Maria Rasmussen arbeiðskvinna Funningsfjørður
 

 

Listi G

Valevnislisti til staðbundnu nevndina "Oyndarfjarðarnevndin" til valið 8. november 2016

 

nr. Navn Eftirnavn starv Bygd
1 Sunneva Vang grannskoðari Oyndarfjørður
2 Hjalmar Debes Joensen timburmaður Oyndarfjørður
3 Jørmund Juul verkfrøðingur Oyndarfjørður
4 Hans Berg Juul arbeiðsmaður Oyndarfjørður
5 Hans Petur Olsen arbeiðsmaður Oyndarfjørður
6 Bárður Árnason skipsførari Oyndarfjørður
7 Ingeborg Klein dagrøktari Oyndarfjørður
 

 

Stillarar
1 Jóhan Vest innkeypsleiðari Oyndarfjørður
2 Árni Joensen skipari Oyndarfjørður
3 Palma Kajsdóttir operativur leiðari Oyndarfjørður
4 Ragnar Nielsen byggifrøðingur Oyndarfjørður
5 Sølvá Vest skrivstovufólk Oyndarfjørður

 

Saltangará, tann 18. oktober 2016
Valnevndin fyri Runavíkar kommunu
Ragnar O. Sundstein, form.    Vilhelm M. Olsen, næstform.    Beinta Olsen, skrivari