HEIM

Runavíkar býráð

MyndNavnHeitiTelduposturBústaður
Torbjørn JacobsenBorgarstjóri
Fíggjarnevnd, formaður
tobbi@runavik.foGlyvrar
Terje B. VestergaardVaraborgarstjóri, Mentanarnevnd
Trivnaðarnevnd
terje@runavik.foSaltangará
Helgi L. PetersenMentanarnevnd, formaður
Fíggjarnevnd
helgi@runavik.foRunavík
Kári E. JacobsenVinnu- og havnarnevnd, formaður
Fíggjarnevnd
kari.jacobsen@runavik.foGlyvrar
Jonhard DanielsenTekniska nevnd, formaður
Vinnu- og havnarnevnd
jonhard@runavik.foSøldarfjørður
Hans Jákup JohannesenByggi- og býarskipanarnevnd
Umhvørvisnevnd
hansjakup.johannesen@runavik.foSkála
Etly Nord HøjgaardByggi- og býarskipanarnevnd, formaður
Mentanarnevnd
etlyh@runavik.foRituvík
Jonnhild ReynholdsdóttirTrivnaðarnevnd, formaður
Umhvørvisnevnd
jonnhildr@runavik.foSkála
Jóhan VestUmhvørvisnevnd, formaður
Tekniska nevnd
johanv@runavik.foOyndarfjørður
Kristian GaardboTekniska nevnd
Trivnaðarnevnd
kristiang@runavik.foRunavík
Selinda í HeiðunumVinnu- og havnarnevnd
Byggi- og býarskipanarnevnd
selinda@runavik.fo

Saltangará